ناز طلا » دسته‌بندی نشده » سمانه حبیب پور بازیگر سریال برنا + بیوگرافی سمانه حبیب پور

سمانه حبیب پور بازیگر سریال برنا + بیوگرافی سمانه حبیب پور

سمانه حبیب پور و خانواده اش / عکس سمانه حبیب پور samane habibpour

 

سمانه حبیب پور  متولددهم تیر ماه

کاردانی بازیگری حرفه ای دانشجوی سال آخر کارگردانی سینما

 

خانم حبیب پور در مورد تجربه ای که در صحنه تئاتر دارند و چگونگی آشنایشون با صدف فیلم و سریال برنا گفتند: بنده افتخار شاگردی استاد رنجبر را در دانشگاه هنر داشتم و چند سالی هست که تئاتر کار میکنم استاد را برای تماشای اجرای دو وجب از بهشت که کارگردان و بازیگر نقش اصلی زن در اون کار بودم دعوت کردم ایشون به دیدن اجرای ما اومدن, فکر میکنم بعد از دیدن اون اجرا و شناخت های قبلی که از بنده داشتن من رو برای این نقش انتخاب کردند.

وی از نقش شون در فیلمنانه گفتند: نقش عمه بهار که عمه ی قهرمان قصه برنا و درنای سریال رو بازی خواهم کرد. عمه بهار مشاور خانواده است و دانش آموخته ی روانشناس بالینی در مقطع دکترا ست با این که خود در حل مشکلات خانواده ها نقش چشمگیری دارد اما متاسفانه در حل معضلات زندگی مشترکش با آرش همسرش ناتوان و در آستانه جدا شدن از همسرش میباشد حاصل ازدواج آنان پسری به نام پارسا ست که بیش از سنش می فهمد, عمه بهار سنگ صبور برنا و مشاور درنا در مسایل و مشکلاتش که در ارتباط با شکاف نسل هاست نقش مهمی را ایفا می کند .
حبیب پور تاثیر کارهای اجتماعی در ارتقای سطح فکری مخاطبین رو در کارهای اجتماعی به خصوص سریالهای جوان پسند مخاطب زیادی دارد، مانند کار های قبلی جناب رنجبر, می توان گفت تلوزیون تاثیر زیادی بر زندگی روزمره مردم خواهد گذاشت زیرا پر مخاطب تر از سینما و تئاتر است متاسفانه مردم تئاتر کم می بینند.
ایشان اهمیت جایگاه تحقیق و پژوهش در سریال های داستانی تلویزیونی ابراز داشتند که تحقیق و پژوهش تاثیر مهمی خواهد گذاشت این امر باعث خواهد شد: از فیلمنامه گرفته تا کارکترها و شخصیت پردازی ها تصنعی و به دور از واقعیت های جامعه نباشند از دل مردم و جامعه گرفته شود و بتواند به خوبی با مردم ارتباط برقرار کند. بازیگرها هم میتواند بوسیله تحقیق و پژوهش بهتر به لایه های زیرین و درونی نقش راه پیدا کنند.
حبیب پور نقش آموزشگاه های هنری از جمله آموزش بازیگری در ارتقای سطح کیفی آثار نمایشی چیست و آیا اساسا هنر مقوله ای قابل آموزشی می باشد یا اینکه باید ذاتی باشد گفتند، آموزشگاه ها و دانشگاه ها قطعا تاثیر به سزایی در ارتقای هنر و کیفیت هنر دارد به شرطی که به جوانان رویا نفروشند. با این که هنر مقوله ای ست ذاتی ولی میتوان استعدادها را به وسیله آموزش و تکنیک, به صورت آکادامی پرورش و توسعه داد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

نوزده − یازده =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز طراحی قالب وردپرس