ناز طلا » گالری عکس » عکس بازیگران سریال دیوار شیشه ای / داستان سریال دیوار شیشه ای

عکس بازیگران سریال دیوار شیشه ای / داستان سریال دیوار شیشه ای

عکس و اسم بازیگران سریال دیوار شیشه ای همه اپیزودها

 

قهرمان این داستان یک تهیه کننده تلویزیون است و همسرش که مجری است. آنها برنامه ای تلویزیونی با نام «دیوار شیشه ای» دارند و هر بار برای این برنامه با مهمانان و اتفاقات مختلفی مواجه می شوند.

سریال دیوار شیشه‌ ای علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه‌هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می‌گیرد و به ارتباط بین افرادی می‌پردازد که از رسانه استفاده می‌کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه‌های مختلف با دنیای بیرون و جهان پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه‌ای روایت می‌شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه متفاوت از یکدیگر وارد آن می‌شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت‌و آمد دارند.

 

این سریال در 20 قسمت 45 دقیقه به صورت اپیزودیک و حدود 14 قصه تولید گردید است.

سریال دیوار شیشه ای به کارگردانی مشترک سه کارگردان ( راما قویدل، احمد معظمی و نوید میهن دوست) تولید گردیده است

مجید واشقانی / کوروش تهانی / حدیثه تهرانی/ روشنک عجمیان / شهناز شهبازی /  مهسا هاشمی /  علیرام نورایی /  محمد ساربان /  زهیر یاری / الهام جعفرنژاد /  فرهاد قائمی مهدوی /  فرزین صابونی /  ارسطو خوش رزم /  طوفان مهردادیان /  مجید رحمتی /  لیلا رحیمی /  لیلا بی پروا /  محمدرضا هدایتی /  سولماز غنی /  پارسا قره خانلو  / صبا کمالی /  سیامک احصایی /  مریم سرمدی /  مالک سراج /  نازنین کریمی / مهران نائل / نگین معتضدی/ حمید یزدانی/ مهری آل آقا /بهار نوحیان / قربانعلی نجفی …

در بخش استودیویی مجید واشقانی نقش فرهاد را بازی می کند که مجری تلویزیون است و نقش همسرش را که تهیه کننده تلویزیون است حدیثه تهرانی به عهده دارد. کارگردان تلویزیونی این مجموعه خودم هستم. در این بخش بازیگران اپیزودهای مختلف هم حضور دارند و کارگردان هنری این بخش ها هم احمد معظمی، نوید میهن دوست و راما قویدل هستند که اپیزودهای این مجموعه را کارگردانی کردند.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

19 − 5 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز طراحی قالب وردپرس