ناز طلا » گالری عکس » عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه

عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه

بیوگرافی و زندگینامه محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه

عکس های جدید و شخصی و اینستاگرام محمود کریمی مجری و گزارشگر خندوانه عکس های جدید و شخصی اینستاگرام سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه محمود کریمی خندوانه

سلمان فرخنده

عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه (1) عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه (6) عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه (2)

محمود کریمی

عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه (3) عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه (4) عکس محمود کریمی و سلمان فرخنده مجری و گزارشگر خندوانه (5)

 

محمود کریمی گزارشگر خندوانه متولد ۲۵ اسفند سال ۱۳۶۰ در تهران است . احتمالا برای شما هم سوال شده است که گزارشگر پشت دوربین چه شکلی است ؟! آقای گزارشگر محبوب خندوانه بتازگی با خبرگزاری مهر مصاحبه ایی انجام داده و عکس هایی از او منتشر شده است که در ادامه ببینید و بخوانید .

برادرم ناخواسته مرا عاشق سینما کرد

از همان بچگی به حرفه برادر بزرگتر که مهدی کریمی باشد علاقه مند می شود و پا در راه هنرو سینما می گذارد: « آقا مهدی برادر من عکاس و فیلمبردار بود. آن موقع هم در مجله جوانان خبرنگار بود و عکاسی می کرد و هم عضو انجمن سینمای جوان بود برای همین درخانه ما همیشه آپارات و دوربین وجود داشت و فضولی های کودکی خواسته یا ناخواسته من را به جادوی سینما علاقه مند کرد و از آن دوران تا الان که اینجا هستم فقط و فقط به سینما فکر کرده ام. برادرم بعدها تهیه کننده شد و فیلم های ارزشمندی مانند «آژانس شیشه ای»، « مهرمادری»، «رنگ خدا» و «روبان قرمز» تهیه کرد. خوب یادم می آید که آن موقع ها شیفته مخملباف دهه ۶۰ و مهرجویی بودم. من جزء کسانی هستم که هامون را ۴۰ بار دیده اند. فیلم های کاپولا و کوبریک را هم خیلی دوست داشتم.»

فکر می کردم درس خواندن با سینما منافات دارد

این علاقه به سینما باعث شد که آقای کریمی از همان دوران مدرسه کار تئاتر و نمایش انجام دهد و آرام آرام فیلم کوتاه بسازد و در جشنواره های مختلف شرکت کند. بعدها هم پایش پشت صحنه فیلم های برادرش باز شد و این جذابیت ها حسابی درگیرش کرد: «من چندبار کنکور دادم و دانشگاه آزاد تئاتر قبول شدم و نرفتم. اصلا نمی خواستم پول زیادی برای درس خواندن بدهم. من تمام طول تحصیلم آنقدر رویای فیلمسازی داشتم که فکر می کردم درس خواندن با علاقه ام منافات دارد. برای همین از درس خواندن فراری بودم. اما دوران دانشجویی بسیار ممتاز بودم. چون واقعا فکر می کردم به آنچه که می خواستم رسیدم. بعدها به موازات کارهایم درگیر مستند صنعتی شدم. یعنی ساخت مستندهایی از پروژه های عمرانی و صنعتی که در آن زمان دوران اوج خودش را می گذراند. شاید از هدفم دور بود اما به درآمدش می ارزید.»

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

7 + 11 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز طراحی قالب وردپرس